Promocje
Łóżka dla księżniczki

Łóżko dla dziewczynki z kolekcji BAJKA

Pojawienie się w domu nowego członka rodziny jest zawsze momentem przełomowym, zwłaszcza jeśli to jest pierwsze dziecko. Rodzice urządzając pokój dla swojego malucha mają nie tylko dużą frajdę, bo mogą cofnąć się wspomnieniami do czasów swojego dzieciństwa, ale również stoją przed dużym wyzwaniem. Pokój dziecka musi być nie tylko bezpieczny, ale również funkcjonalny. Należy również dostosować pokój do wieku i płci dziecka.

czytaj całość »
Szafy z kolorowymi szufladami

Pokój dziecka musi spełniać kilka funkcji. Jest nie tylko miejscem, w którym dziecko uczy się, bawi i śpi, ale także jest jego garderobą i miejscem przechowywania wszystkich skarbów. Przez to musi się znaleźć w nim kilka niezbędnych elementów jak biurko, łóżko i duża szafa.

Kolorowa szafa dziecięca z kolekcji BAJKA z motywem EMOTKI

czytaj całość »
Łóżko dla chłopca z motywem wyścigówki

Meble dziecięce z kolekcji BAJKA

Wybór łóżka do pokoju dziecięcego jest dużym wyzwaniem. Z jednej strony przemawiają względy estetyczne, z drugiej praktyczne. Dzieci bardzo szybko rosną, więc mogą bardzo szybko wyrosnąć z łóżka, które zwyczajnie może być dla nich za krótkie już w ciągu roku. Z tego względu lepiej jest dobrze ten zakup przemyśleć. Jeśli chodzi o względy estetyczne to dostępnych jest wiele różnych modeli, które sprawią, że pójście spać nie będzie już dla dziecka nieatrakcyjną koniecznością.

czytaj całość »
Jak zmienić pokój dziecka w pokój nastolatka?

Jak zmienić pokój dziecka w pokój nastolatka? – dowiedz się tego z naszego artykułu! Dzieci, bardzo szybko dorastają. Nie tylko emocjonalnie, ale również fizycznie – co często wiąże się nie tylko ze zmianą garderoby, ale również ze zmianą otoczenia dziecka. Zmieniają się jego zainteresowania i potrzeby, dlatego również jego pokój musi się zmienić. Tak samo jak pokój niemowlaka w pokój kilkulatka, a później przedszkolaka i ucznia. Przeprowadzenie zamiany pokoju dziecięcego w pokój nastolatka wbrew pozorom nie musi być ani bardzo kosztowne ani bardzo skomplikowane. Mimo tego, że upodobania nastolatków zmieniają się bardzo szybko, ponieważ ciągle są na etapie odkrywania własnego gustu i tożsamości.

Meble z kolekcji SMOOTH do pokoju młodzieżowego

czytaj całość »
Meble dla dziecka w nowoczesnym stylu

Meble dla dziecka w stylu nowoczesnym – zobacz na jakie elementy zwrócić uwagę! Rodzice stają przed trudnym zadaniem zaaranżowania wnętrza dla swojego dziecka tak, aby czuło się ono w nim jak najlepiej, a także mogło się w nim bawić i uczyć. Wybór stylu w jakim chcemy urządzić pokój dziecka jest również wyzwaniem. Stajemy przed decyzją, która w obecnych czasach obfitujących w piękne i funkcjonalne możliwości aranżacji wnętrz dla dzieci jest tym bardziej trudna. Wnętrza w stylu retro czy w stylu norweskim, a może z danym motywem przewodnim? Przede wszystkim powinna być dopasowana do charakteru i osobowości dziecka.

czytaj całość »
Zabezpieczenia mebli w pokoju dziecięcym

Każdy rodzic chce, by jego dziecko miało ładny, funkcjonalny, a przede wszystkim bezpieczny pokój. W jaki zatem sposób samodzielnie zatroszczyć się o bezpieczeństwo malucha w domu? Zadanie nie zawsze jest takie proste. Należy zadbać o każdy szczegół, aby dziecko mogło swobodnie korzystać z pomieszczenia. Przeglądając strony internetowe lub gazety, szukamy inspiracji jak dobrze urządzić dziecięcy pokój, aby przypominał kolorową krainę zabawy. Często wtedy zapomina się o bezpieczeństwie swojej pociechy. Jak zatem połączyć jedno z drugim?

czytaj całość »
Wersje językowe
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl